14 000 шампионски фланелки са закупили феновете на Левски, "сините" обявиха специална томбола
ПФК Левски благодари на привържениците на клуба за огромни интерес към специалната шампионска фланелка и обяви внушителните 14 000 продадени екипи. "Сините" обявиха, че всички поръчки са изпратени и анонсираха специална томбола с участието на всеки притежател на фланелката. Ето какво написаха шампионите:
"Левскари,
Благодарим Ви за огромния интерес към шампионската фланелка. До този момент са закупени над 𝟏𝟒 𝟎𝟎𝟎 фланелки, което е поредното доказателство за безусловната любов към клуба.
Поради изключително високото търсене и необходимото време за изработка на бялата шампионска фланелка се наложи част от поръчките да бъдат обработени с известно забавяне.
Уведомяваме всички привърженици, че към днешна дата всички чакащи поръчки са изпратени и са на път към своите получатели. Благодарим за търпението, разбирането и доверието.
За да отбележим заедно шампионския сезон и невероятната подкрепа на „синята“ общност, на 30 юни по време на контролната среща с „Радник“ (Сурдулица) обявяваме КОД ШАМПИОНИ, като ще проведем специална томбола за притежателите на шампионската фланелка.
Всеки привърженик, който присъства на двубоя с шампионска фланелка, ще има възможност да се регистрира за участие в томболата преди началото на срещата. На полувремето ще бъдат изтеглени 27 печеливши, които ще получат специални награди от клуба.
Шампионската фланелка е в свободна продажба в официалния клубен магазин, както и онлайн.
Допълнителен повод за посещение на клубния магазин е и изложената шампионска титла, която ще може да бъде видяна отблизо от всички привърженици до 13 юли."