Левски достигна до ¼ финалите на силен турнир в Белград
22.06.2026
105
Сподели

Левски достигна до ¼ финалите на силен турнир в Белград

Децата от Детско-юношеската школа на Левски, набор 2016 година, достигнаха до ¼ финалите на силния международен турнир „Dragan Mance“, който се проведе в Белград, Сърбия. В надпреварата по Футбол 7 участваха 64 отбора, разделени в 16 групи по 4 тима.

Момчетата на треньора Радостин Борисов спечелиха убедително своята група, без да допуснат гол след победи над ОФК Белград с 16:0, над Олимпик (Белград) с 3:0 и над RFCI с 4:0.

На 1/16 финалите „сините“ победиха с 3:0 Fenix PG, а на 1/8 финала се наложиха с 5:2 над Vosini Klinci (Нови Сад).

Съперник на ¼ финалите бе местният гранд Партизан. Левски поведе в резултата, но три минути преди края домакините успяха да изравнят, а след изпълнение на дузпи стигнаха и до победата. Сръбският тим спечели надпреварата, като заедно със „сините“ останаха двата непобедени отбора на турнира в редовното време на мачовете.

Илиян Койчев

Илиян Койчев

Автор

Видео

Кратки Видеа