Отборите от Академия Левски стартираха лятна подготовка
Вторият тим на Левски и отборите до 15, 16 и 17 години, които ще се състезават в Елитните юношески групи, стартираха подготовка на стадион „Георги Аспарухов“.
През новия сезон в Югозападна Трета лига Левски II ще бъде воден от Стоян Димов. Треньорът, извел юношите на „сините“ до 17 години до шампионската титла през сезон 2024/25 година, ще разчита на момчета от Академия Левски набори 2007, 2008 и 2009 година.
Старши треньор на Левски U17 ще бъде Йордан Петков. „Сините“ юноши от набор 2010 година се подготвят за новото първенство в Елитната група в тази възраст.
Георги Кузовски поема юношите на Левски до 16 години (набор 2011 година), а Илиян Иванов е старши треньор на Левски U15 (набор 2012 година).
Контролните срещи на четирите отбора от Академия Левски ще бъдат обявени допълнително.