Анастасия Калева стана "Звезда на турнира" след два медала в международна надпревара
Членът на националния отбор на България Анастасия Калева се представи впечатляващо на международния турнир „Купа Алегро“ в Шумен, който се проведе в дните преди Държавното първенство „Б“ категория ансамбли.
Възпитаничката на Филипа Филипова завоюва два златни медала:
-Бухалки - 29.550 т.
-Лента - 28.950 т.
Освен отличното си представяне на килима, състезателката на СКХГ „ЧАР-ДКС“ - Варна получи и специалната награда „Звезда на турнира“, връчена от организатора на надпреварата и председател на СКХГ „Алегро“ Светлата Куюмджиева.