Вандалски акт върху паметника на Гунди и Котков край Витиня
Паметникът на Георги Аспарухов-Гунди и Никола Котков край прохода Витиня е бил обект на вандалски акт. По-малко от седмица преди навършването на 55 години от трагичната смърт в катастрофа на двете легенди на българския футбол, вандали са нарисували червен кръст върху паметника, съобщава страницата Levski Family.
От страницата информират, че е поет ангажимент до 30 юни, когато се навършват 55 години от трагичната катастрофа, следите от вандализма да бъдат премахнати. Това не е първи път, в който паметника на двете легенди край Витиня е поруган.